Inteligencja emocjonalna menedżera

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Maciej Ścibor

Czego nauczysz się na kursie

Ten kurs pokaże ci, jak ważna jest inteligencja emocjonalna w pracy i żeby dobrze zarządzać zespołem, menedżer musi najpierw nauczyć się zarządzać własnymi emocjami.

Czy w biznesie jest miejsce na emocje? Dlaczego zarządzając innymi najpierw muszę nauczyć się zarządzać sobą? Czy inteligencja emocjonalna ma jakiekolwiek praktyczne przełożenie na moją pracę, wyniki?

Inteligencja emocjonalna to nie tylko wiedza o emocjach oraz ich działaniu. To także zdolność do stosowania tej wiedzy w kierowaniu własnym zachowaniem i w relacjach z innymi w celu uzyskania pożądanych rezultatów

Mówiąc najprościej inteligencja emocjonalna to zdolność do takiego wykorzystania emocji, by działały one na twoją korzyść a nie przeciw tobie.

Podczas tego kursu dowiesz się jak być bardziej inteligentnym emocjonalnie, nauczysz się bardziej rozumieć reakcje swoje oraz swoich podwładnych. Zobaczysz, że inteligencja emocjonalna ma bardzo konkretne zastosowanie w pracy z innymi.

W trakcie kursu dowiesz się:

  • Jak lepiej zarządzać sobą i swoimi emocjami
  • Jak rozumieć zachowania Twoich pracowników
  • Jak radzić sobie z emocjami w sytuacjach kryzysowych
  • Jak nie wpaść w pułapkę wypalenia psychofizycznego
  • Jak zwiększyć u siebie poziom empatii

Kurs jest skierowany do:

  • Wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoją inteligencję emocjonalną
  • Menedżerów, którzy chcieliby bardziej świadomie zarządzać sobą i innymi
  • Osób, które przygotowują się do objęcia pracy na stanowisku kierowniczym
  • Liderów, którzy chcą bardziej zrozumieć i wykorzystać aspekty psychologiczne w pracy z innymi ludźmi

Konspekt kursu

Maciej Ścibor

Maciej Ścibor

Psychoterapeuta, Trener, Konsultant

Maciej na co dzień pracuje w gabinecie pomagając swoim pacjentom w przezwyciężeniu różnych trudności emocjonalnych i życiowych. W pracy terapeutycznej integruje podejście dowiedz się więcejpsychodynamiczne z pracą z ciałem i psychosomatyką. Od kilkunastu lat prowadzi także szkolenia dla biznesu, warsztaty, webinaria i wykłady z zakresu szeroko pojętej psychologii zdrowia m.in. zarządzanie stresem, inteligencja emocjonalna, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu, work – life- balance) oraz umiejętności interpersonalnych i społecznych (m.in. komunikacja interpersonalna, asertywność, emisja głosu). Studiował  w  Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz na SWPS. Swoją pracę terapeutyczną i trenerską superwizuje u Wojciecha Eichelbergera.

Wszystkie kursy trenera Maciej Ścibor

Oceny kursu

100 %

8 oceny
8x
0x
0x
0x
0x

Joanna C.

Szczerze polecam!!!
Bardzo przystępny kurs wyjaśniający w konkretny, rzeczowy i bez przeładowania zbędnymi informacjami temat dotyczący emocji. Krótkie lekcje, podzielone według konkretnych obszarów pozwalają wrócić do interesujących nas tematów.
Nie spodziewałam się, jak ważne w procesie kierowania zespołem są umiejętości społeczne czy inteligencja emocjonalna. Z doświadczenia wiem, że raczej podchodzi się cały czas jeszcze do tego z pewną ignorancją.
Dobrze, że zwraca się coraz większą uwagę na tego typu zagadnienia!
Wierzę, że wkrótce pojawi się więcej szkoleń Pana Macieja!


Weronika drygalska

Kurs spełnił wszystkie moje oczekiwania odnośnie do min.zarządzania swoimi emocjami w środowisku biznesowym.po wysłuchaniu wszystkich lekcji,jestem bardziej świadoma przyczyn powstawania pewnych sytuacji,które spotykam regularnie w pracy i wiem jak lepiej reagowac/ rozwiązywać problemy czy kwestie sporne.w dzisiejszym środowisku biznesowym nastawionym na ciągła zmianę i elastyczność z naszej strony, uważam że ten kurs to pozycja obowiązkowa dla każdego pracownika wyższego szczebla( i nie tylko!).skondensowane treści podane w jasny,konkretny i bardzo obrazowy sposób.zaluje, ze nie wysłuchałam tego kursu wcześniej.wzbogacona o nowa,niezwykle istotna wiedze praktyczna,ide dalej.bardzo polecam!!


Monika K.

Tego potrzebowałam! Świetne, proste wskazówki, które uświadomiły mi, że stan, do którego dotarłam w swoim życiu (włącznie ze zdrowiem), to wypalenie zawodowe i złe zarządzanie relacjami, które z tego wynikały. To nie jest "tylko" kurs dla menadżera, ale również dla każdego pracownika, który chciałby poprawić swoją ścieżkę zawodową i zmienić swoje relacje w firmie, na lesze. Uwierzyć w siebie, zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, pokierować zespołem tak, żeby podnieść wydajność nie kosztem zespołu, ale jego świetnymi możliwościami. Doskonałe! Dziękuję Panu za ten kurs! Potrzebowałam tego i czuje się ogromnie zmotywowana : )

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
10
Całkowity czas trwania filmów:
1:04 godz.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp