Inteligencja emocjonalna menedżera

Przez kurs przeprowadzi Cię  Maciej Ścibor

Nadaje się do słuchania

Ten kurs pokaże ci, jak ważna jest inteligencja emocjonalna w pracy i żeby dobrze zarządzać zespołem, menedżer musi najpierw nauczyć się zarządzać własnymi emocjami. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:04 godz.

Liczba lekcji

10

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Czy w biznesie jest miejsce na emocje? Dlaczego zarządzając innymi najpierw muszę nauczyć się zarządzać sobą? Czy inteligencja emocjonalna ma jakiekolwiek praktyczne przełożenie na moją pracę, wyniki?

Inteligencja emocjonalna to nie tylko wiedza o emocjach oraz ich działaniu. To także zdolność do stosowania tej wiedzy w kierowaniu własnym zachowaniem i w relacjach z innymi w celu uzyskania pożądanych rezultatów

Mówiąc najprościej inteligencja emocjonalna to zdolność do takiego wykorzystania emocji, by działały one na twoją korzyść a nie przeciw tobie.

Podczas tego kursu dowiesz się jak być bardziej inteligentnym emocjonalnie, nauczysz się bardziej rozumieć reakcje swoje oraz swoich podwładnych. Zobaczysz, że inteligencja emocjonalna ma bardzo konkretne zastosowanie w pracy z innymi.

W trakcie kursu dowiesz się:

  • Jak lepiej zarządzać sobą i swoimi emocjami
  • Jak rozumieć zachowania Twoich pracowników
  • Jak radzić sobie z emocjami w sytuacjach kryzysowych
  • Jak nie wpaść w pułapkę wypalenia psychofizycznego
  • Jak zwiększyć u siebie poziom empatii

Kurs jest skierowany do:

  • Wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoją inteligencję emocjonalną
  • Menedżerów, którzy chcieliby bardziej świadomie zarządzać sobą i innymi
  • Osób, które przygotowują się do objęcia pracy na stanowisku kierowniczym
  • Liderów, którzy chcą bardziej zrozumieć i wykorzystać aspekty psychologiczne w pracy z innymi ludźmi
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Maciej Ścibor

Psychoterapeuta, Trener, Konsultant

Maciej na co dzień pracuje w gabinecie pomagając swoim pacjentom w przezwyciężeniu różnych trudności emocjonalnych i życiowych. W pracy terapeutycznej integruje podejście psychodynamiczne z pracą z ciałem i psychosomatyką. Od kilkunastu lat prowadzi także szkolenia dla biznesu, warsztaty, webinaria i wykłady z zakresu szeroko pojętej psychologii zdrowia m.in. zarządzanie stresem, inteligencja emocjonalna, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu, work – life- balance) oraz umiejętności interpersonalnych i społecznych (m.in. komunikacja interpersonalna, asertywność, emisja głosu). Studiował  w  Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz na SWPS. Swoją pracę terapeutyczną i trenerską superwizuje u Wojciecha Eichelbergera.

Ocena kursu

94 %

105 oceny
84x
15x
4x
2x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Marek Z.

Bardzo ciekawy kurs.


Andrzej Kiniewicz

Kursy bardzo interesujące, zdecydowanie poszarzające wiedze i horyzonty ...


Dariusz Mucha

Jest super.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.