Siła wartości w przywództwie

Przez kurs przeprowadzi Cię  Together Consulting Sp. z o.o. i Magdalena Drzewiecka

Nadaje się do słuchania

Dzięki wiedzy o wartościach, będziesz mógł dotrzeć do potrzeb, rozumieć zachowania i style działania swoich ludzi i klientów oraz umiał radzić sobie w sytuacjach nieustających zmian. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:03 godz.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Efektywność lidera zaczyna się od poznania samego siebie. 

Świadomość swoich wartości i wartości ludzi, z którymi współpracujesz, to bezcenna wiedza, która daje zrozumienie powodów twoich działań oraz  wskazówki, jak możesz czerpać z różnorodności, ułatwiać rozwój osobisty pracowników, wzmacniać ich zaangażowanie, przyczyniać się do skutecznej współpracy w zespole i zwiększać efektywność biznesową. Dzięki tej wiedzy będziesz mógł dotrzeć do potrzeb, rozumieć zachowania i style działania swoich ludzi i klientów oraz umiał radzić sobie w sytuacjach nieustających zmian. 

Podczas kursu dowiesz się:

 • Czym są wartości?
 • Jak odkryć swoje wartości i realizować je w roli lidera?
 • W jaki sposób odkrywać wartości innych i prowadzić zespoły w zgodzie z nimi?
 • Czym są systemy wartości i jak z tej wiedzy możesz korzystać jako lider?
 • Jak motywować poprzez wartości i podejmować lepsze decyzje?

Kurs jest skierowany do:

 • Menedżerów
 • Liderów
 • Właścicieli firm 
 • Wszystkich, którzy chcą zgłębić temat wartości 
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Together Consulting Sp. z o.o.

Firma szkoleniowo-doradcza

Marka TOGETHER powstała z pasji pracy razem z ludźmi i dla ludzi. Połączyliśmy nasze doświadczenia menedżerskie, coachingowe, trenerskie i konsultingowe aby wspierać:

 • firmy w procesie transformacji kulturowej i budowaniu przewagi konkurencyjnej,
 • zespoły w rozwijaniu zaangażowania, efektywnej komunikacji i współpracy oraz kreatywności i innowacyjności,
 • liderów w doskonaleniu kompetencji przywódczych,
 • pracowników w rozwoju efektywności osobistej i zawodowej.

Realizujemy:

 • kompleksowe projekty doradczo-rozwojowe w zakresie procesów sprzedażowych, zarządzania zasobami ludzkimi, budowania nowoczesnego przywództwa, budowania kultury organizacyjnej czy udrażniania procesów biznesowych;
 • krótkie formy warsztatowe rozwoju konkretnych umiejętności i dostarczające wiedzę w pigułkach,
 • indywidualne procesy coachingowe i mentoringowe.

Pracujemy w oparciu o innowacyjne narzędzia i metody, dbając stale o własny rozwój i czerpiąc inspirację z międzynarodowych środowisk.

 


Magdalena Drzewiecka

Trener Biznesu, Coach, Mentor, Konsultant

Magdalena specjalizuje się w rozwoju kadry menadżerskiej w zakresie kluczowych dla nich kompetencji. Prowadzi projekty rozwoju umiejętności coachingowych dla menadżerów, rozwoju kompetencji przywódczych i budowania różnorodnych zespołów. Pomaga budować organizacjom kulturę opartą o wartości i relacje, w efekcie zwiększając efektywność i zaangażowanie, usprawniając komunikację i niwelując silosy. Odpowiada za wprowadzanie programów mentoringowych do organizacji.

Pisze autorskie programy szkoleniowe, w których dostarcza specjalistyczną wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Współtworzy działania CSR w organizacjach kreując pomysły na zaangażowanie ludzi w projekty odpowiedzialności społecznej.

Jest Członkiem Zarządu firmy Together Consulting.

Trener Biznesu, Konsultant, Mentor, Master and Team Coach,  Konsultant Kryzysowy, Konsultant Mindsonar i Agility Learning.

Ocena kursu

97 %

12 oceny
11x
0x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Anna S.

bardzo fajna pigułka wiedzy. Kurs przypomniał mi o początkach mojej kariery i odnowił moje zaangażowanie. Wydobył mnie z rutyny i o tym, że wartości tez się zmieniają i trzeba dbać o kontakt z zespołem cały czas

Odpowiedź trenera:

“Pani Anno, bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że kurs dodał "wiatru w żagle".“


Marlena C.

Najlepsze szkolenie!

Odpowiedź trenera:

“Pani Marleno, bardzo dziękuję za opinię.“

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.