Skróty i funkcje w Excelu

Przez kurs przeprowadzi Cię  Seduo.pl

Czy wiesz, że istnieją triki, czyli skróty i funkcje, które mogą znacznie przyspieszyć Twoją pracę w programie Microsoft Excel?

za darmo

Całkowity czas trwania

12 min.

Liczba lekcji

10

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Dowiedz się, jak korzystać z funkcji, które pozwalają zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt minut podczas pracy z dużymi ilościami danych. Niezależnie od tego, czy pracujesz w Excelu na co dzień, czy tylko sporadycznie. Na przykład dowiedz się, jak wypełnić dziesiątki lub setki komórek tym samym tekstem w kilka sekund, lub jak podzielić tekst znajdujący się w jednej kolumnie do wielu kolumn bez konieczności ręcznego przepisywania.


Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Seduo.pl

Platforma edukacyjna

Seduo.pl to platforma edukacyjna firmy LMC, oferująca profesjonalne kursy wideo. Kursy na Seduo.pl są tworzone przez specjalistów, praktyków i ekspertów a także firmy lub są produkcją Seduo.pl.

Ocena kursu

96 %

161 oceny
137x
16x
6x
1x
1x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Cezary N.

ok


Anna P.

Bardzo podstawowy, ale mówi o czynnościach, które rzeczywiście regularnie się przydarzają.


Aleksandra P.

Krótki konkretny i bardzo pomocny !

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.