Supermoce samoświadomości

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Ewa Strzyżewska Polski

Czego nauczysz się na kursie

Ten kurs zaprasza do pracy nad samoświadomością, po to aby dostać meta-narzędzie do pracy na poziomie naszych umiejętności miękkich – komunikacji, pracy z celem, zarządzania zespołem i pracy z innymi.

Samoświadomość to kompetencja przyszłości, dzięki której możemy dużo bardziej efektywnie planowac swój rozwój, ścieżkę kariery, kolejne cele. Kiedy wiemy kim jesteśmy, czego nam trzeba i jak chcemy budować swoją   przyszłość, dajemy sobie większe szanse  i możliwości. Każda  praca nad umiejętnościami miękkimi jest ważna, a ninejszy kurs budowania samoświadomości spina tą wiedzę, daje jej szerszy kontekst oraz przynosi rozwiązania długofalowe. Ten kurs jest zbudowany jak indywidulany trening, podczas którego nie tylko dowiesz się bardzo dużo o samoświadomości, ale również bedziesz mógł/mogła ją poćwiczyć. 

Ten kurs: 

  •  poszerzy Twoją wiedzę z zakresu samoświadmości jako umiejętności
  •  zbuduje Twoją gotowość do pracy z nią
  •  pozwoli na sprawdzenie poziomu własnej samoświadomości
  •  pokaże  odpowiednie narzędzia do jej rozwijania
  •  dostarczy  dobrych inspiracji 
  •  zaprosi do pracy długofalowej 

Kurs skierowany jest przede wszystkim do:

  • osob pełniących stanowiska zarządcze, mające już podtawową wiedzę z umiejętności miękkich
  • dla tych, którzy szukają kolejnego poziomu rozwoju
  • dla osob,pełniących role wspierajace (coach, lead, mentor, psycholog) by nigdy nie  zapomnieli o roli ich stanu w pracy z drugim człowiekiem.

Konspekt kursu

Ewa Strzyżewska

Ewa Strzyżewska

Trener, coach, psycholog

Ewa od ponad 20 lat pracuje nad rozwijaniem kompetencji komunikacyjnej zarówno w świecie biznesu jak i mniej formalnym środowisku, ponieważ wierzy w dopasowanie do specyficznych potrzeb dowiedz się więcejosób, z którymi pracuje. Budując na posiadanym doświadczeniu komunikacji dwujęzycznej i pracy w międzynarodowych, wielokulturowych organizacjach, jej zainteresowania zawsze skupiały się̨ na jakości porozumiewania się̨, w szczególności w sytuacjach pojawiających się różnic, także w świecie komunikacji online. Szkoli oraz pracuje jako coach z tymi, którzy wiedzą, iż dobry kontakt z drugim człowiekiem zaczyna się̨ w nas samych, a komunikowanie się̨ jako naturalna potrzeba, jest konieczne by skutecznie budować́ swój przekaz kiedy rozmawiasz ze swoim zespołem, z szefem czy  szefową lub bierzesz udział w międzynarodowej  telekonferencji. Motywem przewodnim Ewy zawsze pozostaje przekonanie, iż̇ „Warto wychodzić́ poza to co znane, ponieważ̇ możemy więcej niż nam się̨ wydaje” 

Wszystkie kursy trenera Ewa Strzyżewska

Oceny kursu

93 %

3 oceny
2x
1x
0x
0x
0x

Magdalena Honory

Ten kurs jest jak podróż z przygodami 😊 w najlepszym tego sensie i znaczeniu! Każdy odcinek to nie tylko duża dawka wiedzy ale też propozycja konkretnych ćwiczeń – pracy nad umiejętnościami podwyższającymi poziom samoświadomości oraz inspiracja do sięgnięcia po ciekawą lekturę i zachęta do zatrzymania się na chwilę i autorefleksji. Trenerka w bardzo przystępny i barwny sposób przeprowadza słuchacza przez treści kursu. Wykorzystanie porównań/metafor/analogii bardzo sprzyja zrozumieniu treści i przełożeniu jej na własne doświadczenia.
Dla mnie każdy odcinek kursu jest samodzielną (i jednocześnie dopełniającą inne) częścią, nad którą warto przez chwilę się zatrzymać - by dopiero potem sięgnąć do kolejnego. W czasie tego kursu nie warto się śpieszyć. Szczerze polecam!

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
1:33 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp