Szybki wstęp do programu Excel

Przez kurs przeprowadzi Cię  Seduo.pl

Potrzebujesz szybko i skutecznie nauczyć się podstawowych funkcji i operacji w programie Microsoft Excel? W kursie dowiesz się, jak to zrobić!

Czego nauczysz się na kursie

Wiedza w zakresie

Przygotowaliśmy ten szybki kurs, w którym dowiesz się, jak wykonać podstawowe operacje w Microsoft Excel. Być może nie staniesz się od razu ekspertem, ale na pewno poznasz progrm Excel i nauczysz się stosować najczęstrze funkcje i przekształcenia.

W tym kursie nauczysz się:

  • poruszać się w środowisku programu Microsoft Excel,
  • formatować kolumny, wiersze i komórki,
  • jak formatować zawartości komórek,
  • korzystać z podstawowych i zaawansowanych funkcji,
  • stosować filtry,
  • tworzyć odwołania do komórek,
  • tworzyć tabele,
  • tworzyć i edytować wykres.

Konspekt kursu

Masz dostęp do wszystkich lekcji
Seduo.pl

Seduo.pl

Platforma edukacyjna

Seduo.pl to platforma edukacyjna firmy LMC, oferująca profesjonalne kursy wideo. Kursy na Seduo.pl są tworzone przez specjalistów, praktyków i ekspertów a także firmy dowiedz się więcejlub są produkcją Seduo.pl.

Wszystkie kursy trenera Seduo.pl

Ocena kursu

96 %

174 oceny
146x
24x
3x
1x
0x

Krzysztof C.

Ok.


Agnieszka Stachowicz

Świetny kurs można na szybko się nauczyć niektórych funkcji Excela.


Aleksandra K.

Kurs dla bardzo podstawowych użytkowników.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Cena: za darmo

Liczba lekcji:
13
Całkowity czas trwania filmów:
26 min.
Rozpocznij bezpłatny kurs
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp