Wellbeing jako kompetencja

Przez kurs przeprowadzi Cię  Agata Pelc

Nadaje się do słuchania

Ten kurs pokaże Ci czym jest well-being i jakich obszarów dotyczy. Definicji jest wiele, ale jedno jest pewne – to Twoje szczęście i spełnienie, i masz na nie wpływ. Znajdziesz tu rozwiązania i wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać na co dzień. Pełny opis

Czego nauczysz się na kursie

Czym jest well-being? Jakich obszarów dotyczy? Definicji jest wiele, ale jedno jest pewne – to Twoje szczęście i spełnienie, i masz na nie wpływ. Well-being rozumiany jako poczucie szczęścia i spełnienia w życiu, potrzebuje Twojego działania, dlatego w tym kursie do tematu well-beingu podejdziesz bardzo praktycznie. Ten temat jest bardzo szeroki, dlatego ważne, abyś wiedział na jakie obszary warto zwrócić uwagę. W tym kursie znajdziesz rozwiązania i wiedzę, którą udało się zdobyć naukowcom na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Musisz jednak wiedzieć, że wszyscy badacze są zgodni co do tego, że każdy człowiek buduje swoje szczęście sam. Dlatego właśnie działania, które podejmiesz powinny być świadome i uważne.

W tym kursie:

  • Dowiesz się, jak zadbać o siebie w wielu aspektach życia
  • Przećwiczysz konkretne praktyki, które pozwolą Ci podnieść swój poziom well-being
  • Sprawdzisz co konkretnie możesz zrobić, aby poczuć się lepiej
  • Nauczysz się zadawać sobie właściwe pytania, aby zrozumieć od czego zależy Twój wellbeing 
  • Otrzymasz kilka sprawdzonych technik, praktyk do budowania nawyków szczęśliwych ludzi
  • Przyjrzysz się tematowi well-being z szerszej perspektywy
  • Zmotywujesz się do działania

Naprawdę warto, abyś w trakcie pracy z tym kursem załóż swój zeszyt do well-beingu, bo to pozwoli Ci wykonywać zadania, wracać do swoich przemyśleń, dokonywać wglądu, zapamiętać, to co najważniejsze oraz wzmocni jedną z kluczowych wellbeingowych umiejętności – uważność.  Zachęcam Cię do tego, żeby do tego kursu podejść jak do ciekawej przygody, niczym badacz, który dopiero odkrywa nowy świat. Dlaczego? Bywa, że Twój dotychczasowy sposób myślenia utrudnia Ci odkrycie nowej drogi, a „stare” schematy myślowe sabotują Twoje działania. Postawa otwartości i ciekawości zdecydowanie ułatwi Ci odkrycie swojej metody praktykowania well-beingu.

Zadania, które dla Ciebie przygotowałam możesz wykonywać w trakcie kursu, robiąc pauzę w trakcie nagrania. Jak niedługo odkryjesz, niektóre z zadań są do codziennego wykonywania, bo tylko tak faktycznie rozwiniesz swoje umiejętności związane z wellbeingiem. Każda lekcja pokaże Ci pewien obszar kompetencyjny związany z pracą nad well-beingiem i umożliwi Ci trenowanie umiejętności z nią związanych.

Niech ten kurs posłuży Ci do praktykowania. Rób go i ciesz się nim. Odkrywaj siebie i baw się dobrze. 

 

Konspekt kursu

Agata Pelc

Agata Pelc

Strateg, doradca, trener

Agata Pelc mówi: „Wspieram ludzi, bo są wyjątkowi. Wspieram organizacje, bo tworzą je ludzie,” Agata jest strategiem, doradcą i trenerem w Wellbeing Institute, w dowiedz się więcejktórym tworzy programy i procesy dla klientów, wdraża i wspiera programy wellbeingowe dla organizacji. Jest współautorem koncepcji Wellbeingowej Organizacji, Chief Wellbeing Officer oraz twórcą narzędzi analitycznych do mierzenia poziomu wellbeingu ludzi. Wykłada w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i na Uczelni Łazarskiego. Jako trener, doradca i praktyk towarzyszy ludziom i organizacjom od ponad 15 lat prowadząc szkolenia, webinary, i procesy doradcze.  Łączy wiedzę zdobytą w ramach studiów magisterskich Zarządzanie na UW, „Wellbeing w organizacji” na WSB oraz „Psychodietetyka” na WSNS. Jest Master Practitionerem NLP oraz certyfikowanym trenerem Lumina Learning. Ukończyła Szkołę Trenerską Leaders are Trainers, kurs arteterapii oraz Akademię Coachingu Grupy Set. Motywuje do zmiany, inspiruje, angażuje i dzieli się pozytywną energią.

Wszystkie kursy trenera Agata Pelc

Ocena kursu

80 %

1 oceny
0x
1x
0x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
55 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp