Zdrowy kręgosłup w pracy

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Adrian Stachacz

Czego nauczysz się na kursie

Ten kurs do to "mapa zagrożeń" i "poradnik survivalu" w krzesłocentrycznym świecie, przeznaczony dla każdego, kto pracuje w pozycji siedzącej i chce zapobiegać chorobom cywilizacyjnym wynikającym z bezruchu.

Wiedza w zakresie

Wszyscy wiedzą, że siedzenie jest szkodliwe, a od czasu do czasu przypominają nam o tym drobne dolegliwości bólowe, gorsze samopoczucie i kurs BHP na firmowym intranecie.

Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że siedzenie to nie tylko długa praca przed komputerem w dobrej czy złej pozycji, ale także styl życia z tym związany. 

Stres w pracy, wieczny deficyt snu, wysoko przetworzona i niedoborowa dieta, brak aktywności fizycznej -to zalążek wielu chorób cywilizacyjnych takich jak: otyłość, cukrzyca, nowotwory i depresja. 

Fakty naukowe są bezkompromisowe - siedzenie skraca życie.

Z kursu dowiesz się:

  • Jak powinien funkcjonować organizm i jaki wpływ ma na to siedzący styl
  • Jak zmieniać styl życia – na co masz wpływ.
  • Jak zwiększyć poziom energii i samopoczucie oraz zachować sprawność fizyczną.
  • Jak dostosować swoje stanowisko do pracy z komputerem w biurze i na home office.
  • Jak być aktywnym fizycznie nie chodząc na siłownię.
  • Jakie znaczenie dla zdrowia kręgosłupa ma sen i stres.

Kurs został przygotowany w oparciu o prace naukowe dotyczące wpływu siedzenia i braku aktywności fizycznej na organizm i ciało człowieka oraz na bazie doświadczenia pracy Trenera Personalnego z klientami obciążonymi skutkami wieloletniego siedzenia, takimi jak rwa kulszowa, dyskopatie, zaburzenia metaboliczne i wiele innych.

 

 

Konspekt kursu

Adrian Stachacz

Adrian Stachacz

Trener Personalny, Ekspert Ruchu, Specjalista w Odżywianiu

Adrian jest trener Personalnym, ekspertem ruchu oraz specjalista w odżywianiu i suplementacji. Od 2016 roku prowadzi treningi indywidualne oraz grupowe, ponadto organizuje obozy dowiedz się więcejsportowe.Specjalizuje się też w prowadzeniu warsztatów dla firm i korporacji z zakresu: świadomej aktywności fizycznej, nowoczesnej pozycji siedzącej, racjonalnego odżywiania, optymalizacji jakości snu, radzenia sobie ze stresem, treningu uważności. Od 2021 roku prowadzi własne Studio Treningowe na Warszawskim Powiślu. Przygodę ze sportem zaczął mając 13 lat, w gabinecie lekarskim…;) - „Adrian musi zacząć chodzić na siłownię lub basen…”, brzmiało zalecenie Lekarza na problemy z kręgosłupem spowodowane otyłością i brakiem ruchu w młodym wieku.W małym mieście nie było basenu, a do siłowni miał przez ulicę. Na pierwszym treningu się nie skończyło, bo przygoda trwa do dziś. Zanim zdobył kompetencje do pracy jako trener i promotor zdrowia, karierę zawodową rozwijał jako handlowiec, następnie manager.Oprócz bezcennego doświadczenia w kontakcie z klientem i zarządzania zespołem, poznał także problemy zdrowotne wynikające z wielogodzinnego siedzenia i narażenia na stres. Obecnie swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w pracy z ludźmi, którzy borykają się z tymi samymi problemami oraz firmami, które chcą zadbać o zdrowie swoich pracowników. W swojej pracy stawia na podstawy, takie jak: oddychanie, sen, odżywianie, ruch oraz rozwój mentalny, ponieważ jak sam mówi:„Jest to absolutny fundament do tego, aby czuć się dobrze w swoim ciele, być pełnym energii, sprawnym i zadowolonym z życia.”

Wszystkie kursy trenera Adrian Stachacz

Oceny kursu

100 %

6 oceny
6x
0x
0x
0x
0x

Ewa Ż.

B. ciekawa i przydatna wiedza

Odpowiedź trenera:

“Bardzo dziękuje za pozytywną ocenę! Serdecznie pozdrawiam!“

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
10
Całkowity czas trwania filmów:
49 min.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp