Higiena snu

Przez kurs przeprowadzi Cię  Grzegorz Więcław

Nadaje się do słuchania

Ten kurs pomoże Ci odkryć klucz do zdrowego snu. Rozwieje również mity na temat snu i pokaże konkretne kroki do pełnej regeneracji. Dzięki praktycznym narzędziom i wiedzy na temat higieny snu, poprawisz jakość swojego życia. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:11 godz.

Liczba lekcji

12

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Sen to fundamentalna część układanki ludzkiego zdrowia i dobrostanu. Bez odpowiedniej ilości i jakości snu nikt nie jest w stanie funkcjonować na miarę swojego potencjału. Kiedy robisz przestrzeń na sen i nadajesz mu należyty priorytet, twoje ciało i umysł po obudzeniu są w stanie zrealizować postawione przez ciebie cele. Jednak mimo wielu zdrowotnych korzyści sen często jest bagatelizowany jako coś niepotrzebnego. Mówi się, że sen jest dla słabych albo leniwych. W tym kursie zadamy kłam tego typu przekonaniom!

Podczas tego kursu dowiesz się m.in. jak działa sen, dlaczego współczesny człowiek nie śpi zbyt dobrze, a także co można zrobić, żeby temu zaradzić. Podzielę się z Tobą wiedzą na temat higieny snu z konkretnymi i sprawdzonymi metodami na poprawę jego jakości.

Dowiesz się także w jaki sposób można oceniać i monitorować sen, poznasz podstawowe zaburzenia snu i jak postępować w przypadku podejrzenia jednego z nich u siebie.

Cały twój świat stanie się lepszy, kiedy zaopiekujesz się swoim snem. A ja pokażę ci w tym kursie od czego zacząć!

Czego dowiesz się podczas kursu:

  • Dlaczego śpimy i po co nam sen?
  • Dlaczego współcześni ludzie nie śpią zbyt dobrze?
  • Jakie są konsekwencje zdrowotne braku odpowiedniej ilości i jakości snu?
  • Czym jest higiena snu i jak o nią dbać?
  • Jak monitorować swój sen?
  • Jakie są zaburzenia snu?
  • Kiedy zwrócić się po pomoc do specjalisty?

Kurs skierowany jest  do:

  • Osób myślących, że sen jest dla leniwych i słabych
  • Wszystkich tych, którzy wiedzą że potrzebują więcej snu, ale nie wiedzą skąd wziąć na niego czas
  • Poszukujących konkretnych i sprawdzonych sposobów na poprawę jakości snu

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Grzegorz Więcław

Psycholog sportu, trener, wykładowca

Grzegorz Więcław  to certyfikowany psycholog sportu Europejskiej Federacji Psychologii Sportu FEPSAC, absolwent wydziału psychologii i komunikacji na Simon Fraser University (Vancouver, Kanada) oraz psychologii sportu i aktywności fizycznej na University of Jyväskylä (Jyväskylä, Finlandia). Obecnie mieszka w rodzinnych Gliwicach i współpracuje m.in. z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, Akademią Piłkarską Piasta Gliwice, Śląskim Związkiem Piłki Nożnej oraz zawodnikami indywidualnymi różnych dyscyplin sportowych. Pracował także z reprezentacją Polski w rugby na wózkach oraz klubami Plusligi siatkówki, Superligi w piłce ręcznej, Futsal Ekstraklasy, I ligi koszykówki i żużla. Dodatkowo prowadzi warsztaty szkoleniowe, wykłada na uczelniach wyższych, publikuje i tłumaczy teksty związane z psychologią sportu. W 2018 roku wyszła jego pierwsza książka pt. Ile sił w głowie: Psychologiczny niezbędnik biegacza. Prowadzi autorski kanał podcastowy „Glowa Rządzi”. Szkoli z tematyki psychologii motywacji i budowania odporności. Sam uwielbia ruch, a szczególnie w postaci aktywności fizycznej, podróży oraz rozwoju osobistego.

Ocena kursu

98 %

17 oceny
16x
0x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Przemysław O.

Przydatna wiedza. Warto.


Ula Jędrzejczyk

Bardzo ciekawy i konkretny kurs. Dużo przydatnych informacji, które można wprowadzać w życie na bieżąco, zaraz po skończeniu danej lekcji. Dobrze się słuchało i notowało. Ponadto duży plus za udostępniane pliki odnośnie kwestionariuszy snu i polecenia książek i innych kursów odnośnie spania.

Bardzo przystępnie i rzetelnie zrobiony kurs dla każdego. Polecam :)


Filip Ostrowski

Super, dużo wartości merytorycznych. Charyzmatyczne prowadzenie pomaga się nie rozpraszać i skupić na kursie

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.