Jak pokonywać trudności

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Ewa Strzyżewska Polski

Czego nauczysz się na kursie

Ten kurs to wprowadzenie do świata budowania siły wewnętrznej w dojrzały, holistyczny sposób. W jego trakcie porozmawiamy o tym, czym jest grit i rezyliencja i dlaczego stanowią kompetencje przyszłości.

W czasie VUCA – niepewności i ciągłej zmiany, umiejętność́ podążania za zmieniającym się̨ światem wymaga od nas odporności psychicznej i ciągłej gotowości do nauki, przewartościowań́, przyznawania się̨ do błędów. Także rzeczywistość́ nazywana przez Nassima Taleba Czarnym Łabędziem – pandemia postawiła nas przed wyzwaniami nieznanymi na taką skalę wcześniej – izolacji, osłabienia relacji, długofalowego poczucia zagrożenia. To co wiemy o ludzkiej psychice, radzeniu sobie z traumą i kryzysem wskazuje, że parafrazując tytuł znanej książki, “przetrwają̨ nadążający“ – Thriving w języku angielskim oznacza radzenie sobie z trudnościami i wzrost wywołany właśnie tym działaniem.

Niniejszy kurs to wprowadzenie do Świata budowania siły wewnętrznej w dojrzały, holistyczny sposób. W jego trakcie porozmawiamy o tym, czym jest grit i rezyliencja i dlaczego stanowią̨ kompetencje przyszłości. Biorąc pod uwagę̨ nasze przeżycia ostatnich lat, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, budowanie stanu gotowości do podejmowania wyzwań́ czy też świadoma praca z celami wydają̨ się̨ rzeczą̨ niezbędną, a wręcz tym co gwarantuje nam zdrowie psychiczne. Podczas tego kursu porozmawiamy też o tym jak wspierać́ siebie oraz innych wokół w zdrowy, przyszłościowy sposób.

Celem kursu jest:

  • Dostarczenie uczestnikom najświeższej wiedzy z zakresu budowania siły wewnętrznej
  • Opowiedzenie o koncepcji thriving oraz grit – ram naszej pracy, opartych na wieloletnich badaniach, sprawdzonych w działaniu
  • Pokazanie narzędzi i struktur pracy z rezyliencją, krótko- i długofalowej
  • Zachęcenie do dalszej pracy z tematem, samodzielnych poszukiwań́ i dopasowywania działań do własnych potrzeb.

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą pracować nad umiejętnością radzenia sobie z trudnościami. 

 

Konspekt kursu

Ewa Strzyżewska

Ewa Strzyżewska

Trener, coach, psycholog

Ewa od ponad 20 lat pracuje nad rozwijaniem kompetencji komunikacyjnej zarówno w świecie biznesu jak i mniej formalnym środowisku, ponieważ wierzy w dopasowanie do specyficznych potrzeb dowiedz się więcejosób, z którymi pracuje. Budując na posiadanym doświadczeniu komunikacji dwujęzycznej i pracy w międzynarodowych, wielokulturowych organizacjach, jej zainteresowania zawsze skupiały się̨ na jakości porozumiewania się̨, w szczególności w sytuacjach pojawiających się różnic, także w świecie komunikacji online. Szkoli oraz pracuje jako coach z tymi, którzy wiedzą, iż dobry kontakt z drugim człowiekiem zaczyna się̨ w nas samych, a komunikowanie się̨ jako naturalna potrzeba, jest konieczne by skutecznie budować́ swój przekaz kiedy rozmawiasz ze swoim zespołem, z szefem czy  szefową lub bierzesz udział w międzynarodowej  telekonferencji. Motywem przewodnim Ewy zawsze pozostaje przekonanie, iż̇ „Warto wychodzić́ poza to co znane, ponieważ̇ możemy więcej niż nam się̨ wydaje” 

Wszystkie kursy trenera Ewa Strzyżewska

Oceny kursu

100 %

1 oceny
1x
0x
0x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
1:06 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp