Zrozumieć emocje

Przez kurs przeprowadzi Cię  Maciej Ścibor

Nadaje się do słuchania

Emocje są nieodłączną częścią naszego życia.  Wpływają na nasze zachowania, interakcje, na nasze postrzeganie, ale też na to, jak inni nas widzą. Mają także bardzo duży wpływ  na nasze zdrowie i ciało. W tym kursie nauczysz się je rozpoznawać i rozumieć. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:05 godz.

Liczba lekcji

10

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Wielu z nas coraz częściej gubi kontakt ze swoimi emocjami lub nie wie jak nimi zarządzać. Co więcej, czasy w których żyjemy również nie ułatwiają nam tego, by czerpać wiedzę ze swoich emocji. Wielu z nas ma poczucie, że żyje w jakimś „odcięciu”, przeżywając swoje życie w chaosie, pośpiechu, działając na tzw „autopilocie”.

Ten kurs daje możliwość wejścia w świat emocji, by zacząć je rozpoznawać, rozumieć i jeszcze lepiej nimi zarządzać. Omówimy zagadnienia związane z powstawaniem emocji i bezpośrednimi reakcjami naszego ciała. Zobaczysz jak niebezpieczne jest odcinanie się od swoich emocji i dlaczego może prowadzić Cię to do problemów ze zdrowiem fizycznym i psychicznym. Porozmawiamy o lęku, strachu , złości i kryzysach emocjonalnych. Zobaczysz także jak możesz pójść w stronę większej świadomości i dojrzałości emocjonalnej, by mieć poczucie, że żyjesz pełniej i większym kontakcie ze sobą i innymi.

W trakcie kursu nauczysz się: 

  • Rozpoznawać swoje emocje i przywracać kontakt z nimi
  • Lepiej nimi zarządzać, rozumiejąc powiązania między psychiką a ciałem
  • Zarządzać sobą w kryzysie emocjonalnym, nie wpadając w pułapkę lęku i depresji
  • Odczytywać swoje potrzeby i granice,  o których informują Cię różne stany emocjonalne
  • Być bardziej świadomym tego, co się z Tobą dzieje w kontekście emocji, myśli, reakcji ciała i podejmowanych działań

Kurs jest skierowany do: 

  • Osób, które doświadczają problemów ze swoimi emocjami
  • Liderów, którzy chcieliby bardziej świadomie zarządzać sobą i innymi
  • Tych wszystkich, którzy borykają się z różnymi objawami psychosomatycznymi
  • Każdego kto chciałby żyć bardziej świadomie i iść w stronę większej dojrzałości emocjonalnej
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Maciej Ścibor

Psychoterapeuta, Trener, Konsultant

Maciej na co dzień pracuje w gabinecie pomagając swoim pacjentom w przezwyciężeniu różnych trudności emocjonalnych i życiowych. W pracy terapeutycznej integruje podejście psychodynamiczne z pracą z ciałem i psychosomatyką. Od kilkunastu lat prowadzi także szkolenia dla biznesu, warsztaty, webinaria i wykłady z zakresu szeroko pojętej psychologii zdrowia m.in. zarządzanie stresem, inteligencja emocjonalna, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu, work – life- balance) oraz umiejętności interpersonalnych i społecznych (m.in. komunikacja interpersonalna, asertywność, emisja głosu). Studiował  w  Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz na SWPS. Swoją pracę terapeutyczną i trenerską superwizuje u Wojciecha Eichelbergera.

Ocena kursu

95 %

74 oceny
61x
9x
4x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Irena Sierocka

Niezwykle ciekawy I potrzebny kurs, rzetelnie przygotowany I interesująco przedstawiony.


Mariusz W.

Bardzo pozytywnie! Polecam


Kamila K.

Kurs bardzo ciekawy, rzeczowy, interesujący.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.